Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Himmel Polska Michał Jankowski

ul. Wojska Polskiego 2/U10 Świnoujście

Mapa

511 223...

511 223 317

biuro czynne: otwarte dzisiaj od 9:00

specjalizacje: inwestycje w nieruchomości wakacyjne, rynek pierwotny

oferty-nieruchomosci.pl

Pokaż więcej

Profesjonalny Agent

Nasi agenci

  • Michał Jankowski

Nasi Agenci

O nas

Jesteśmy skuteczną agencją nieruchomości działającą na terenie Świnoujścia. Stawiamy na profesjonalizm i pełne zadowolenie naszych Klientów. Zależy nam by współpraca z nami była przyjemnością i bezpieczna.

Posiadamy bardzo wysoką skuteczność sprzedaży a każde nasze ogłoszenie posiada profesjonalnie wykonane zdjęcia by maksymalnie wyróżnić walory oferowanych nieruchomości.

Współpracujemy z deweloperami oraz właścicielami na rynku wtórnym.

Chcesz sprzedać nieruchomość?

33

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia Himmel Polska Michał Jankowski

Filtruj

795 500 zł45,30 m² 17 560,71 zł/m²

Michał Jankowski

Michał Jankowski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Doskonale położony apartament 2 pokojowy o pow. 45,30m2 zlokalizowany w kameralnym budynku na II piętrze, zaledwie 400m od plaży. To właśnie ta...

Szczegóły ogłoszenia

954 000 zł35,32 m² 27 010,19 zł/m²

Michał Jankowski

Michał Jankowski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

- oferta na wyłączność. Bez prowizji - Wynagrodzenie maklera porywa Sprzedający - Położony zaledwie 150m od plaży, atrakcyjnie wykończony apartament 2...

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł28,55 m² 18 563,92 zł/m²

Michał Jankowski

Michał Jankowski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Szukasz niedużego mieszkania do życia lub dochodowej inwestycji nad morzem? Mam coś, co spełni Twoje oczekiwania! Na sprzedaż nieduże mieszkanie 1...

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł25,22 m² 22 006,34 zł/m²

Michał Jankowski

Michał Jankowski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Greeneri Park to wyjątkowa inwestycja zlokalizowana na skraju Parku Zdrojowego gwarantując dużą ilość zieleni (aż 75% działki stanowi zieleń),...

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł68,40 m² 23 391,81 zł/m²

Michał Jankowski

Michał Jankowski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Dlaczego warto? Nieruchomości nad morzem jest mnóstwo, ale takich, które łączą przestrzeń dwupoziomowego apartamentu z prywatnym zapleczem spa...

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł32,82 m² 15 204,14 zł/m²

Michał Jankowski

Michał Jankowski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Szukasz gotowego mieszkania - bez remontów, bez kompromisów? Ta kawalerka przy ul. Gdyńskiej w Świnoujście to idealna propozycja zarówno do...

Szczegóły ogłoszenia

594 000 zł45 m² 13 200 zł/m²

Michał Jankowski

Michał Jankowski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferta na wyłączność. Wynagrodzenie maklera porywa Sprzedający. Atrakcyjne zlokalizowane mieszkanie 2-pokojowe o pow. 45,00m2 znajdujące się na...

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł75,35 m² 7 949,57 zł/m²

Michał Jankowski

Michał Jankowski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przestronne mieszkanie położone na poddaszu kamienicy przy ul. Wyspiańskiego w Świnoujściu. To idealna propozycja dla osób ceniących otwarta...

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł26,48 m² 29 040,79 zł/m²

Michał Jankowski

Michał Jankowski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Dlaczego warto? Bo nieruchomości w Świnoujściu jest wiele, ale takich z klimatem i w tej lokalizacji - jak na lekarstwo. To inwestycja...

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł31,40 m² 17 515,92 zł/m²

Michał Jankowski

Michał Jankowski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Cesarskie Ogrody - doskonała lokalizacja w sercu nadmorskiego kurortu, gdzie elegancja nowoczesnej architektury spotyka się z kojącym szumem drzew....

Szczegóły ogłoszenia

1 080 500 zł39,29 m² 27 500,64 zł/m²

Michał Jankowski

Michał Jankowski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wykończony funkcjonalnie apartament 2 pokojowy o pow. 39m2 położony na 2 piętrze IV piętrowego budynku apartamentowego apartpark przy ul....

Szczegóły ogłoszenia

737 000 zł38,77 m² 19 009,54 zł/m²

Michał Jankowski

Michał Jankowski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Położony zaledwie 150m od plaży, 2 pokojowy apartament o pow. 38,77m2 - przy ul. Zdrojowej w Świnoujściu w bezpośrednim sąsiedztwie Parku...

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł76,05 m² 21 025,64 zł/m²

Michał Jankowski

Michał Jankowski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Szukasz miejsca, które łączy komfort codziennego życia z atmosferą wakacyjnego relaksu? Ten apartament to propozycja, która spełni oczekiwania...

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł28,93 m² 17 974,42 zł/m²

Michał Jankowski

Michał Jankowski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

- oferta na wyłączność. Wynagrodzenie maklera porywa Sprzedający - Położony zaledwie 500m od plaży apartament 1 pokojowy o pow. 28,93m2...

Szczegóły ogłoszenia

551 600 zł44,13 m² 12 499,43 zł/m²

Michał Jankowski

Michał Jankowski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,13m2 położone na 2 piętrze w budynku 4 piętrowym zlokalizowanym przy Grunwaldzkiej 49...

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł46,60 m² 9 871,24 zł/m²

Michał Jankowski

Michał Jankowski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Atrakcyjnie zlokalizowane mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni 46,60 m2 (spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu) znajdujące się na 10 piętrze...

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł36,98 m² 20 010,82 zł/m²

Michał Jankowski

Michał Jankowski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Komfortowe i wykończone w wysokim standardzie mieszkanie 2-pokojowe o pow. 36,98m2 + przestronny balkon, położone na II piętrze nowego...

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł51,70 m² 13 520,31 zł/m²

Michał Jankowski

Michał Jankowski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przestronne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 51,70m2 położone na I piętrze nowego 4-piętrowego budynku platan zlokalizowanego przy ul. Wojska...

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł34,72 m² 10 944,70 zł/m²

Dorota Stankiewicz

Dorota Stankiewicz

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni ok. 34,7 m położone przy ulicy Grunwaldzkiej w Świnoujściu - idealne dla...

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł29,46 m² 22 063,82 zł/m²

Michał Jankowski

Michał Jankowski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Mam dla Ciebie w pełni umeblowany i wyposażony apartament 1 pokojowy o powierzchni 29,46 m2 położony przy ul. Zdrojowej w Świnoujściu...

Szczegóły ogłoszenia

Zamknij